Jesteśmy liderami technologii wspomagania przepływu materiałów sypkich w Polsce.

Łączymy ponad 20 lat inżynierskiego doświadczenia z możliwościami najnowszych technologii. Oferujemy produkty i rozwiązania, które gwarantują stały przepływ materiałów sypkich w zbiornikach.

Twórcą Polstage jest Jerzy Siedlaczek, przedsiębiorca działający od lat w branży energetycznej. Nasza siedziba wraz z działem projektowym, laboratorium oraz stanowiskami testowymi znajduje się w Rybniku.

Misja

Dynamicznie rozwijamy innowacyjne projekty, które służą podnoszeniu wydajności i bezpieczeństwa w obszarze produkcji.

Wizja

Chcemy być częścią świadomej i zrównoważonej transformacji przemysłowej.

Problemy rozwiązujemy kompleksowo

Naszą przewagę tworzą nie tylko innowacyjne systemy dysz pulsacyjnych czy zdmuchiwaczy akustycznych. Jesteśmy przede wszystkim zespołem inżynierów i projektantów, którzy do każdego wyzwania podchodzą indywidualnie. Wspieramy naszych klientów od momentu zdefiniowania problemu, przez projekt rozwiązania, aż po jego wdrożenie, utrzymanie i serwis.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie i technologia

Nasz zespół tworzą zarówno eksperci z wieloletnim doświadczeniem, jak i specjaliści w obszarze najnowszych technologii.

Szerokie kompetencje

Polstage to specjaliści w wielu obszarach. Tworzymy zespół inżynierów, mamy własny dział projektowy, ekipy montażowe i serwisowe.

100% gwarancja przepływu materiałów

Nasze technologie pozwalają w całości pozbyć się różnych typów problemów: braku drożności, zatorów czy zastojów w pracy linii technologicznej.

Cała realizacja w Polstage

Dzięki szerokim kompetencjom, każde wyzwanie realizujemy kompleksowo: od projektu, przez wdrożenie rozwiązania, aż po utrzymanie i serwis.

Globalni partnerzy

W tworzeniu i sprzedaży najlepszych rozwiązań dla przemysłu, wspierają nas takie marki jak Siemens, Control Concept USA czy Mosa Solutions.

Naukowe wsparcie

W rozwoju usług i rozwiązań technologicznych wspierają nas naukowcy i specjaliści związani m.in. z Politechniką Śląską czy AGH.

Pomogliśmy już ponad 300zakładom

Z naszymi klientami podejmujemy współpracę na partnerskich zasadach. Zakłady, w których wdrożyliśmy nasze rozwiązania oprócz wyeliminowania problemu z przepływem materiałów, zyskały większą wydajność linii technologicznych, podniosły zyski z produkcji i znacząco zwiększyły bezpieczeństwo pracy.

Jesteśmy pewni naszych rozwiązań, dlatego dajemy klientom pełną gwarancję rozwiązania problemu.

ZOBACZ REALIZACJE